Polityka Uwaga Ważne

Katastrofa w Smoleńsku

12 listopada 2010

„To straszne co dziś rano się wydarzyło! Samolot lecący z przedstawicielami polskiej Elity miał katastrofę pod Smoleńskiem w rocznicę obchodów… wszyscy zginęli, w tym Para Prezydencka, Ryszard Kaczorowski, cała Plejada Polski. Szok, w głowie się nie mieści! Nie mogę tego pojąć… Paraliż myślowy… i wielka wdzięczność za dzisiejszy dzień i poprzedni i każdy następny przeżyty, bo życie jest kruche… i nieprzewidywalne. Trzeba dobrze zastanowić się nad swoim. Czy byłoby czego żałować, za czym tęsknić, za co przeprosić? Sprawy niezałatwione, sprawy źle zakończone, serca zranione, słowa niewypowiedziane, bo to nie czas, chwila nie ta… a potem już nic się nie liczy… Niczego co ziemskie nie zabieramy ze sobą… Brudne pranie, niedokończone interesy, odkładane na za rok podróże, marzenia, plany… przestają istnieć razem z nami… ” Z pamiętnika w dniu katastrofy.

Dziś oprócz wysokiej gorączki powalił mnie wykład znaleziony na youtube.

Dotyczy on współczesnych rządów w Europie opartych na kontraktach i paktach zawartych przed drugą wojną światową.

Zaczęłam drążyć ten temat po katastrofie Smoleńskiej, która dla obserwatorki spoza Polski, przebywającej za granicą 7 lat wyryła w głowie znak zapytania DLACZEGO ?

Dlaczego w XXI wieku, w środku Europy, w demokratycznym, nowoczesnym Państwie, w rządowym samolocie ginie Prezydent eurosceptyk z elitą kraju? I DLACZEGO rząd tak nieporadnie prowadzi wyjaśnienia?

7 lat emigracji i odrobione zadnia domowe z historii pozwoliły mi nabrać dystansu i uzmysłowić sobie, że Polska to pionek w grze o światową dominację największych potęg.

Odpowiedzi na powyższe pytanie zaczęłam, więc szukać na arenie światowej polityki, a nie jak większość polskich, internetowych komentatorów w ringu PIS, PO i Radia Maryja.

Po 7 miesiącach od tragedii przeczytałam wiele materiałów dotyczących większości światowych, politycznych rozruchów i posunięć. Nie wydawało mi się bym dotarła jednak do sedna sprawy, aż do dzisiaj, gdy wpadł mi w wyszukiwarkę wykład Dr. Rath’a.

Dziś również genialnym zbiegiem okoliczności wp.pl zamieściła artykuł o tym, że Prezydent Komorowski planuje zmiany w Konstytucji dotyczące „lepszego” dostosowania jej do WYMOGÓW UNII EUROPEJSKIEJ..

Do tego, i piszę to zupełnie poważnie, wielu niezależnych, światowej sławy, jasnowidzów przewiduje wojnę światową w bardzo niedalekiej przyszłości, spowodowaną kryzysem gospodarczym, którego rzekoma poprawa rozdmuchana jest tylko na chwilę. Oczywiście mam nadzieję, że oni się mylą i dane nam będzie żyć i umierać w pokoju i niepodległym, demokratycznym kraju, gdziekolwiek rzuci nas los. Niestety, po głębszej analizie struktur ustawodawczych w Unii Europejskiej, dla mnie, Unia ta demokratyczna nie jest i strach pomyśleć, do czego to może doprowadzić.

Bardzo Was proszę o 10 minut uwagi i obejrzenie wszystkich 4 części wykładu, do którego link zamieszczam poniżej. Jeśli uznacie wyjaśnienia Dr. Rath’a za warte uwagi, proszę roześlijcie ten link do wszystkich waszych kontaktów na wszelkich portalach.

Nie dajmy się manipulować !!!

http://www.youtube.com/watch?v=9xtpVC9HW-8

http://www.profit-over-life.org/international/polski/infos/auschwitz_survivor/index.html

Na koniec poruszające wystąpienie 11 letniej dziewczynki do przywódców świata, które nie potrzebuje komentarza, a puenta jest bardzo prosta.

Nie tylko oni mogą naprawiać świat, każdy z nas może zacząć od siebie!

O co Was wszystkich z głębi serca serdecznie proszę !!!

http://www.youtube.com/watch?v=6oUI7yaoZnE&feature=related

P.S Dla siebie opracowałam poniższą listę:

– ugościć na najbliższe Święta kogoś z naszej miejskiej jadłodajni dla bezdomnych i ubogich,

– zamienić płyn do mycia naczyń na ekologiczny z roślin,

– zawsze wyłączać światło i urządzenia energetyczne,

– oszczędzać wodę,

– zgniatać plastikowe butelki i segregować śmieci,

– nie marnować jedzenia i czytać co jem,

– wybrać konkretne dziecko z domu dziecka i co miesiąc przekazywać drobny fundusz na konkretny cel: wsparcie jego nauki lub rozwój hobby,

– na urodzinowe wakacje wybrać się w biedny region świata ze zbiórką funduszy wśród przyjaciół i przekazać je jednej biednej, lokalnej, spotkanej na drodze rodzinie.

Może to niewiele, ale gdyby każdy z tego 1000 na moim blogu zaczął od siebie… byłoby to 1000 dobrych uczynków dla świata, który pozostawimy po sobie swoim dzieciom i wnukom…

Nie oglądajmy się na innych, bo tracimy bezcenną szansę bycia lepszymi…

I jeśli moja 80 letnia Babcia Maria, z 1500zł emerytury mogła pomagać wszystkim w rodzinie, Parafii i kotom na ulicy, to ja ze swojej dubajskiej pensji nie robiąc tego zamykam sobie sama drogę do bogactwa. ( filozofia Sekretu ) Po Jej śmierci, gdy porządkowałam Jej rzeczy, książki i dokumenty odkryłam, że Babcia miała czarnego, afrykańskiego syna. Od 10 lat, przez jedną z fundacji, wspierała jego edukację drobnymi kwotami, co roku otrzymując list od chłopca.

Ostatni list z aktualnym zdjęciem i podziękowaniami był wysłany do niej w 2007 roku z Uniwersytetu…

error: Content is protected !!