Uwaga Ważne

*** OSZUŚCI*** FIRMA KRZAK*** FIRMA SŁUP

7 lutego 2016

*** UWAGA*** UWAGA*** UWAGA

Nic tylko usiąść i… pisać, ale ręce mi opadły.

W zeszłym roku zostałam okradziona. Najpierw w Poznaniu, w Łodzi, a potem w Gdańsku działała mafijna grupa wyłudzająca pieniądze na trefne ogłoszenia sprzedaży aut i maszyn rolniczych. W Polsacie, w Interwencji był o tym program! Okradli setki osób z całej Polski na miliony złotych, bo są bardzo przebiegli i super zorganizowani. Tworzą firmy-słupy takie jak np. „Bieliński” i wystawiają na sprzedaż na OTO MOTO i innych witrynach maszyny rolnicze i auta sprowadzane z zagranicy. Wszystko doskonale przykryte.

UWAGA !!!!

Zlokalizowaliśmy ich ponownie tym razem w Gorzowie Wielkopolskim!! http://kaczmara.otomoto.pl/  http://www.kaczmara-maszyny.pl/

ZNÓW OSZUKAJĄ SETKI LUDZI JAK KTOŚ IM ZNÓW UWIERZY!!!

Prokuratura NIC NIE ROBI, ŻEBY TO SIĘ SKOŃCZYŁO zarówno w Gdańsku, Poznaniu i Łodzi gdzie działali wcześniej!!! Bezkarność i bezczelność tej grupy nie zna granic. Policja zamiast bronić obywateli przed takimi oszustami, zamyka uszy i oczy, a na końcu nawet drzwi… Takim krajem jest Polska. Hello !!! Polska! Nie Kuba, Rosja czy Chiny. Polska!!! Serce Europy. Działa sobie taka mafia miesiącami, latami, w biały dzień, bezczelnie, nawet zbytnio nie zacierając śladów, bo nasi detektywi zaszli za nimi baaaaardzo daleko. Wyłudziła baaaaaaardzo grube miliony od S-E-T-E-K, powtarzam setek, nie kilku osób. A prokuratura… o niczym nie chce wiedzieć. Zanieśliśmy im gotowe dowody i logiczne wnioski na tacy. Wyrzucili je do kosza prawie na naszych oczach, nazywając nas głupcami! Pewnie! Naiwniaki łatwowierne, oceniające każdego miarą własnej uczciwości dali się nabić w bambuko, to niech teraz nie płaczą tylko skulą ogon, bo wstyd nawet! Cwanemu nadal w Polsce lepiej niż uczciwemu? Ciekawe komu będzie lepiej w dzień Sądu Ostatecznego, bo że takowy i dla oszusta w końcu nadejdzie, nie mam wątpliwości.

BŁAGAM !!!

Wrzućcie ten artykuł na swój Facebook. Powiedzcie rodzinie, znajomym. Nigdy, przenigdy nie kupujcie czegoś co jest bardzo drogie, a czego nie można zobaczyć na żywo. Trudno, padną ci uczciwi dilerzy, ale jak nie znasz, nie widziałeś – NIE PŁAĆ ŻADNEJ ZALICZKI!!!!  Może chociaż jedną osobę da się ostrzec i uratować od straty oszczędności życia.

 

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

error: Content is protected !!